آشنایی با فروشگاه رشیدی

هیچ چیز با اصل قابل قیاس نیست.

گالری ساعت رشیدی با حدود نیم قرن سابقه در زمینه عرضه و فروش برند های ساعت معتبر جهان در استان قم با ۳ شعبه مشغول به فعالیت می باشد.
با توجه به اهمیت مقوله زمان و وسیله نمایش آن منجر به این شد که این مجموعه جهت حفظ ارتباط با مشتریان و ارائه خدمات اقدام به راه اندازی سایت به منظور فروش و معرفی محصولات نموده تا از این طریق نیز زمینه خرید مطمئن و راحت را برای شما عزیزان فراهم آورد.
در این گالری مجموعه ای از برندهای مشهور و اورجینال که در ایران دارای نمایندگی های معتبر و خدمات پس از فروش مطلوب هستند ارائه می شود.
همراهی و ارائه برند های معتبر نشان از تعهد این مجموعه به خریداران محترم می باشد.
اخذ نمایندگی برند های معتبر نیازمند پایبندی به اصول و استاندارد های بین المللی در عرضه و فروش و خدمات پس از فروش کالا است.
اطمینان و رضایت از خرید مشتریان اولویت اول ما است.این مجموعه جهت نیل به این هدف مهم تمامه تلاش خود را به کار بسته و با ارائه بروزترین و با کیفیت ترین برند های ساعت جهان سعی در جلب رضایت و حفظ و ارتقای مرتبه و منزلت مشتریان خود را داشته و این مهم را بزرگ ترین سرمایه خود می داند.
فروشگاه ساعت رشیدی
فروشگاه ساعت رشیدی

تماس با ما

شعبه1: قم-خیابان صفاییه-جنب قنادی صفاییه
شعبه2: قم- پاساژ ملت -طبقه همکف شماره 329
شعبه3: قم- پاساژ ملت -طبقه زیرهمکف

درباره ما

در این گالری مجموعه ای از برندهای مشهور و اورجینال که در ایران دارای نمایندگی های معتبر و خدمات پس از فروش مطلوب هستند ارائه می شود. همراهی و ارائه برند های معتبر نشان از تعهد این مجموعه به خریداران محترم می باشد. اخذ نمایندگی برند های معتبر نیازمند پایبندی به اصول و استاندارد های بین المللی در عرضه و فروش و خدمات پس از فروش کالا است.

instagram Telegram

Image

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای فروشگاه ساعت رشیدی محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی را به دنبال دارد.

طراحی و پیاده سازی شده توسط طراح برتر

.